Nietypowe domy

Czyli to co nie mieści się w innych kategoriach
sosna
Operator łopaty

Nietypowe domy

Post autor: sosna » pn gru 01, 2014 10:42 am

Gdzie się nie rozejrzymy wszędzie widzimy typowe, standardowe domy. A co myślicie o tym niestandardowych? Podobają Wam się? Zdecydowalibyście się na takie? Ja poszperałam trochę i znalazłam trzy projekty, inne niż większość http://www.dominanta.pl/wyszukaj/projekty-powyzej-180m2. Co o nich myślicie? Podobają Wam się?

KKasiaK
Operator łopaty

Re: Nietypowe domy

Post autor: KKasiaK » czw maja 28, 2015 1:06 pm

Ten trzeci jest fajny - nowoczesny. Pozostałe dwa (a szczególnie ten środkowy z kolumnami) to wg. mnie tzw. wiocha...

drzewka
Operator łopaty
Kontaktowanie:

Post autor: drzewka » czw wrz 29, 2016 11:36 am

ja zupełnie odwrotnie niż poprzednik dom drugi uważam, za za najbardziej atrakcyjny, ale to rzecz gustu. Niektórzy lubią mieszkać w kombinacji kostek, które notabene są łatwiejsze w konstruowaniu i budowaniu. Zdecydowanie wybrałabym tą wiochę.

marian
Operator łopaty
Kontaktowanie:

Post autor: marian » wt wrz 19, 2017 7:39 am

Bez przesady, zaraz wiocha, są różne gusta. Najbardziej nowoczesny jest ten trzeci, wg mnie fajny i pewnie sam bym się ma taki zdecydował. Pierwszy wygląda jak za wielkim murem :-) a ten środkowy, taki normalny, standardowy dom.

Odpowiedz